, svátek má Slavomír, zítra Zdeněk
top_home-1.jpg

Fotografování: PETRKUFNER.com

Jsme skupina fotografů v zastoupení Petrem Kufnerem. Fotografování se věnujeme profesionálně již několik let a je naší velkou zálibou a chceme, aby bavilo i Vás. Mezi naše oblíbená témata patří fotografování reportáží ze svateb, maturitních a jiných plesů, společenských či sportovních akcí, portrétní fotografie, focení v těhotenství, miminek i starších dětí nebo třeba celé rodiny, ale i kohokoliv jiného, kdo má o focení zájem. Fotografovat můžeme ať už u Vás doma, venku v přírodě, v ateliéru nebo kdekoliv jinde, kde budete mít zájem. V jednotlivých sekcích naleznete základní informace o tom, co Vám můžeme nabídnout a co tam nenajdete, na to se nás klidně zeptejte, rádi Vám poradíme. Přejeme Vám, abyste zde našli to, co zrovna hledáte a těšíme se na případnou spolupráci, pokud se nás rozhodnete kontaktovat. Ostatní, co se jen rádi podívají na naše fotografie, zveme do naší galerie.Aktuality


Únor 2013: FOTOGRAFIE Z ATELIÉRU

Rok nám utekl jako Zátopek soupeřům a my pro naše mnohé aktivity nenašli čas na aktualizaci našich stránek. To bychom chtěli nyní alespoň částečně napravit a to opět několika aktualizacemi našich galerií o nové fotky, které jsme měli možnost v předešlém roce nafotit. Začneme fotografiemi z ateliéru, a proto Vás zveme do naší ateliérové fotogalerie.


Leden 2012: V NOVÉM ROCE

Zdravíme Vás v novém roce 2012! Postupně Vám ukážeme ještě několik fotografií z předešlého roku, které se nám líbí, a proto si je nechceme nechávat jen pro sebe. Začínáme slíbeným rozšířením svatební fotogalerie. Těšíme se na Vás, se kterými se uvidíme v tomto roce jako svatební fotografové ale i na všechny další.


Listopad 2011: V NOVÉM KABÁTĚ

S příchodem podzimu jsme se rozhodli tak trochu zpřehlednit naše webové stránky a dopadlo to tak, že Vám přinášíme web ve zcela novém kabátě :) Změny najdete nejen v designu (za který děkujeme Petru Šlehoferovi), ale také v novém rozdělení jednotlivých sekcí v nabídce. Snad se nám to podařilo a bude se Vám náš nový web líbit.


Říjen 2011: SVATEBNÍ SEZÓNA 2011

Svatební sezóna pomalu končí, a tak se s Vámi chceme podělit o ukázky fotografií, které jsme měli možnost letos zachytit. Opět jsme tedy rozšířili naši svatební fotogalerii a to o více než stovku fotografií. Aktualizovány byly všechny sekce svatební galerie a další fotografie ještě přidáme. Tímto Vás zveme k nahlédnutí.


Únor 2011: FOTOGALERIE LIDÍ

Naše nejčastější fotografické téma je bez pochyby fotografování lidí v nejrůznějších situacích a momentech. Chtěli bychom se s Vámi podělit o ukázky naší tvorby z roku 2010, a proto Vás zveme do naší fotogalerie, kterou jsme rozšířili o některé fotografie z uplynulého roku. Velké díky patří všem zůčastněným za jejich spolupráci!


Listopad 2010: SVATEBNÍ FOTOGALERIE

Rozšířili jsme naši svatební fotogalerii. Celkově v ní již naleznete přes dvě stovky fotografií a můžete tedy lépe posoudit, jak se nám fotografování svateb daří. Nové fotografie naleznete ve všech sekcích. Zveme ke shlédnutí všechny, kteří si ještě nevybrali svého svatebního fotografa, ale i ty, kteří si rádi prohlédnou naše fotografie.


Červen 2010: KONKURZ NA TĚHULKU

Hledáme těhulku, která bude ochotna s námi něco nafotit a zato získá své těhu fotečky zdarma. Samozřejmostí je i možnost doprovodu (např. budoucí tatínek, starší dítě), které můžeme do fotografování zapojit. Pro přihlášení stačí napsat na pkufner@centrum.cz a připojit nějakou aktuální fotografii.

požární ochrana a bezpečnost práce CZIN.eu Začátek - váš začátek na internetu